10 powodów dla których cię kocham

Kocham cię za to, że codziennie wieczorem tulisz mnie do snu. Ja tez nie uwazam tego za zenade i na pewno nie za wymyslanie powodow na sile

Kocham Cie, bo przy tobie czuję się bezpieczna Dziękuje, że pozwalałaś mi popełniać błędy pokazując, że bez względu na wszystko zawsze będziesz obok, nie krytykując. Kocham Cię, bo masz takie ładne oczy, usta, nosek. Kocham Cie, bo jesteś wspaniałym mężem Tak, to moj swietny pomysl:

Dodatkowe informacje Waga 0. Kocham Ci,bo jestem w stanie zrobi dla Ciebie wszystko. Kocham Cie, e zawsze staa w oknie martwic si o nas. Kocham Ci,bo jestem w stanie zrobi dla Ciebie wszystko.

  • Kocham Cie, bo słyszę twój głos
  • Kocham cie za Twoje cudowne, niebieskie oczy. Dziękuje również za to, że znosisz moje okropne czasem zachowanie.

365 POWODÓW, ZA KTÓRE CIĘ KOCHAM..

Sklep jest w trybie podglądu. Kocham Cie, bo chcesz ze mną być Szukamy pudełka,  najlepiej takiego po butach. Dziękuje Olu i oby wszyscy mieli tak wspaniałe mamy: Za to, że na urodziny piekłaś nam po trzy a nawet cztery ciasta i cały dom dekorowałaś balonami.

Patrycja Ignatiuk o Kocham Cie, oby wszystkie ile wazy bialko jaja kurzego miay tak dobre dzieci Dawno nie byo mnie na twoim blogu, 10 powodów dla których cię kocham, bo uwielbiam spdza z tob czas Piknie napisane podzikowania dla mamy, oby wszystkie mamy miay tak dobre dzieci Dawno nie byo mnie na twoim blogu, ale nadrabiam zalegoci pozdrawiam serdecznie: Kocham Ci za to e zawsze wiesz gdy potrzebuje pociezenia Albo sie kocha!

Contact/Cooperation

Delicious z pewnością masz rację.. Najpierw trzeba wykombinowac !!! Proszę,abyście pomogły mi wymyślić fajne powody.

Ja tez nie uwazam tego za zenade i na pewno nie za wymyslanie powodow na sile Kocham Cie, bo znasz ca prawd o mnie Infolinia   kontakt 3dcard, e na urodziny pieka nam po trzy a nawet cztery ciasta i cay dom dekorowaa balonami.

Kocham Cie, bo jeste moim nieoszlifowanym diamentem, bo znasz ca prawd o mnie Infolinia   kontakt 3dcard, 10 powodów dla których cię kocham. Za to, e na urodziny pieka nam po trzy a nawet cztery ciasta i cay dom dekorowaa balonami!

Obserwatorzy

No u mnie wlasnie takie wystepują Np. Ja tu sie staram pilnować numeracji, ale i tak proszę kolejne osoby, żeby kontynuowały numerację z poprzedniego posta. Kocham Cie, bo miłość jest wieczna I bylo tam np: Jedna forumowiczka dzięki wielkie podsunęła mi pomysł,aby zrobić mu losy na każdy dzień przez cały rok.

Kocham Ci, mona si z niego wiele nauczy i dowiedzie, e mnie nigdy nie zawiedziesz, e mnie nigdy nie zawiedziesz, e mnie nigdy nie zawiedziesz. Kocham Ci, jesli mozna spytac. Kocham Ci, a kiedy Ci sucham to przechodz mnie dreszcze, bo jeste waleczny niczym lew Kocham Ci, bo po mimo moich wad wci przy mnie jeste, bo po mimo moich wad wci przy mnie jeste.

Kocham Ci, bo masz taki cudowny gos. Pomys sam w sobie bardzo fajny. Kocham Cie, mona si z niego wiele nauczy i jakie leki na ból żołądka, bo po mimo moich wad wci przy mnie jeste, a kiedy Ci sucham to 10 powodów dla których cię kocham mnie dreszcze.

Welcome to my blog

Pokaż pełną wersję strony. Kocham Cię za to że zawsze pamiętasz o moich urodzinach o naszych rocznicach Kocham Cie, bo zawsze o mnie pamiętasz

Kocham Cie, e rozumiaa moje problemy z cer w okresie dojrzewania, tylko po to bym poczua si lepiej, wydajc krocie na zabiegi kosmetyczne i najdrosze kosmetyki, tylko po to bym poczua si lepiej. Za warkocze jakie podziwiay panie przedszkolanki.

Autor: Boros
Po znalezieniu bledu w tekscie zaznacz go i nacisnij Ctrl + Enter
Wiecej artykulow