Ombre rudy z blondem

Czy mogę taki kolor uzyskać sama? Mam pytanie chce wrócić do swojego naturalnego koloru włosów.

Anonimowy 28 listopada Ale kilka farbowań "wyrównywaczem" 9. Lilits 30 września Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź: Dodatkowo naturalne włosy nie wymagają specjalnej pielęgnacji, czasochłonnej regeneracji. Jak zmieszam te dwa odcienie, to pewnie nie załatwi sprawy?

Ja majc ombre, ale co dalej. Na dugich to efekt jest super. Mylaam o jasnym blondzie czyli 8 albo moe 7, ale co dalej. Ja majc ombre, po miesicu podcinaam kocwki.

I jestem kolejnym dowodem na to, że włosomaniaczka nie musi mieć długich włosów! Nie wiem czym go zastąpić, niebieskie szampony zawsze zostawiaja mi niebieskie pasemka i okropnie wysuszają. Bo choć rozumiem zasadę opisaną powyżej - potrzebuję ukierunkowania

Polka w UK 15 października To naprawdę dobry sposób na zapuszczenie naturalków: Otóż moja historia jest dosyć długa. Jest tak jak piszesz, włosy zostały stonowane po rozjaśnianiu, a potem farba się wypłukała. Senses Angel 7 marca Anonimowy 5 czerwca Właśnie oglądam film "Listy do Julii" z Amandą Seyfried i ociekam zazdrością

  • Ja na moje platynowe położyłam teraz majirel 8 i wyszło mi równie
  • Twoje włosy także wyglądają pięknie! Dziekuje z gory za odpowiedz.

Inga Nowicka 15 padziernika Zapraszamy do zapoznania si nimi: Natalia Lily 22 lipca. Inga Nowicka 15 padziernika Zapraszamy do zapoznania si nimi: Natalia Lily 22 lipca. Ustalamy od jakiego momentu ma si zaczyna nasze ombre hair.

Adriana Ada Ziółkowska

Także po to, aby nie zafundować sobie rozrywki w stylu Ani z Zielonego Wzgórza, czyli zieleni na włosach, chyba, że świadomie. Kolor bardzo cieply, a chcialabym go stonowac. Moje przynajmniej są bardzo

Im niszy kolor cyfry, tym ciemniejsza farba. Im niszy kolor cyfry, tym ciemniejsza farba.

Czyli jeśli już decydujecie się na Garniera - bo ma mimo wszystko fajne kolory, i doskonale pokrywa siwe włosy - kupujemy opakowanie z numerem o 2 cyfry zaniżonym. Włosomaniacze poglądy wygrały, może kiedyś: Dominika Szafrańska 14 lutego Domi Blonde 3 października Ale kolor po tym- to jest bajka, poezja, ideał.

Anonimowy ombre rudy z blondem marca Nastpnym razem na pewno skorzystam z tego posta ;? Anonimowy 28 marca Nastpnym razem na pewno skorzystam z tego posta ;?

Moje wlosy sa juz doswiadczone i przeciazone zabiegami. Ja majc ombre, po miesicu podcinaam kocwki. Agnieszka Wiosna 12 sierpnia Ombre to tylko jedna z wielu metod koloryzacji. Agnieszka Wiosna 12 sierpnia Ombre to tylko jedna z wielu metod koloryzacji?

OBSERWATORZY

Nowości Porady Trendy Eventy Recenzje. A na grzywce tez mam miedziane refleksy i to mi najbardziej przeszkadza. Powiedz mi proszę co mam zrobić aby uzyskać naturalny blond.

Anonimowy 17 listopada Moesz uy nastpujcych tagw oraz atrybutw HTML -a: Anonimowy 17 sierpnia ?

Autor: Slimak
Po znalezieniu bledu w tekscie zaznacz go i nacisnij Ctrl + Enter
Wiecej artykulow